Powerlifter.cz - síla, výdrž, vůle a odhodláníPowerlifter.cz - síla, výdrž, vůle a odhodlání

Živá vysílání a výsledkový servis

ze soutěží v silovém trojboji a ve vzpírání

Čeština Slovenčina English  |  Deutch Magyar Pусский Suomi

Vyberte si soutěž, kterou si přejete sledovat

11. - 12.02.2023

Finnish Equipped Powerlifting Nationals

Tagungsort: Sports center LIKE, Parolantie 106, 131 30 Hämeenlinna
Promoter: Team LIKE ry.
Zajišťuje: Tero Hyttinen
Warten auf den Start des Wettbewerbs
24. - 26.02.2023

Finnish Classic Sub-Junior, Junior, Open and Master Benchpress Nationals

Tagungsort: Tammisaaren Palloiluhalli, Fleminginkatu 19, 106 00 Tammisaari
Promoter: Kraftklubben Eken rf
Zajišťuje: Tero Hyttinen
Warten auf den Start des Wettbewerbs
04.03.2023

1. Mistrovství Jižní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů

Tagungsort: Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Údolní 1826, 678 01 Blansko
Promoter: ASK Blansko
Zajišťuje: IT technik (ČSST)
Warten auf den Start des Wettbewerbs
04.03.2023

1. Mistrovství Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů

Tagungsort: Tělocvična SŠ techniky a služeb, tř. Osvobození 60/1111, 735 06 Karviná - Nové Město
Promoter: TJ SŠTaS Karviná
Zajišťuje: IT technik (ČSST)
Warten auf den Start des Wettbewerbs
04.03.2023

1. Mistrovství Středních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů

Tagungsort: Praha
Promoter: Doplnejch powerlifting
Zajišťuje: IT technik (ČSST)
Warten auf den Start des Wettbewerbs
04.03.2023

1. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů

Tagungsort: Sál restaurace Beseda, Komenského nábřeží, 464 01 Frýdlant
Promoter: PWL Vision Nutrition
Zajišťuje: IT technik (ČSST)
Warten auf den Start des Wettbewerbs
11.03.2023

1. Mistrovství Západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů

Tagungsort: Lidový dům, Dělnická 235, 345 61 Staňkov
Promoter: Fitness Staňkov
Zajišťuje: IT technik (ČSST)
Warten auf den Start des Wettbewerbs
25.03.2023

8. Otevřené Mistrovství ČR v silovém trojboji družstev

Tagungsort: Sportovní hala, Hradská I, Lukov
Promoter: SK Olympia Zlín
Zajišťuje: Tomáš Pilík (ČSST)
Warten auf den Start des Wettbewerbs
26.03.2023

II. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B

Tagungsort: Čapkova sokolovna, Sokolská třída 46, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
Promoter: TJ Sokol Moravská Ostrava
Zajišťuje: Peter Janák
Warten auf den Start des Wettbewerbs
31.03. - 02.04.2023

MEDZINÁRODNÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA A ČESKA V TLAKU NA LAVIČKE A OTVORENÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA MŔTVOM ŤAHU

Tagungsort: Tenisová hala, Športová ulica 5756, Lučenec, SVK
Föderation: Slovak Powerlifting
Promoter: Pro Body & Metal Militia Lučenec
Zajišťuje: Luděk Kalenský
Warten auf den Start des Wettbewerbs
01.04.2023

31. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu dorostu, juniorů, mužů, žen a masters

Tagungsort: S-centrum Benešov, U Vodárny 2215, 256 01 Benešov
Promoter: Powerlifting School
Zajišťuje: IT technik (ČSST)
Warten auf den Start des Wettbewerbs
15. - 16.04.2023

11. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů

Tagungsort: Parkhotel - Kongresové centrum, U Borského parku 31, 320 04 Plzeň
Promoter: ČSST
Zajišťuje: IT technik ČSST
Warten auf den Start des Wettbewerbs
22.04.2023

Liga juniorek ve vzpírání družstev - 2. kolo

Tagungsort: Sportovní hala Sušanka, Těrlická 1257/24A, 735 35 Horní Suchá
Promoter: SKVOZ Horní Suchá
Zajišťuje: Peter Janák
Warten auf den Start des Wettbewerbs