Powerlifter.cz - síla, výdrž, vůle a odhodláníPowerlifter.cz - síla, výdrž, vůle a odhodlání

Živá vysílání a výsledkový servis

ze soutěží v silovém trojboji a ve vzpírání

Čeština Slovenčina English  |  Deutch Magyar Pусский

Vyberte si soutěž, kterou si přejete sledovat

26. - 31.08.2019

19. a 37. Mistrovství světa v silovém trojboji dorostu a juniorů

Tagungsort: DoubleTree by Hilton, Broad Street 1975, Regina, CAN
Promoter: CPU
Zajišťuje: Goodlift
Warten auf den Start des Wettbewerbs
31.08.2019

EXTRIFIT BENCHPRESS & DEADLIFT International Cup 2019

Tagungsort: Kulturní dům Střelnice, Vančurova 378, 543 01 Vrchlabí, CZE
Föderation: otevřená soutěž
Promoter: Powerlifting Vrchlabí
Zajišťuje: Luděk Kalenský
Warten auf den Start des Wettbewerbs
07.09.2019

3. Mistrovství Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů

Tagungsort: Staňkov
Promoter: Fitness Staňkov
Zajišťuje: Zdeněk Tuháček (ČSST)
Warten auf den Start des Wettbewerbs
14.09.2019

3. Mistrovství Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů

Tagungsort: Sportovní hala, Bruntálská 59, 794 01 Krnov
Promoter: TJ Lokomotiva Krnov
Zajišťuje: Tomáš Pilík (ČSST)
Warten auf den Start des Wettbewerbs
21.09.2019

6. Mistrovství Jižní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji

Tagungsort: Zbýšov
Promoter: SK Zbýšov
Zajišťuje: Technik ČSST
Warten auf den Start des Wettbewerbs
21.09.2019

6. Mistrovství Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji

Tagungsort: Ostrava
Promoter: Colbert club SSK Vítkovice
Zajišťuje: Technik ČSST
Warten auf den Start des Wettbewerbs
21.09.2019

6. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji

Tagungsort: Svitavy
Promoter: TJ Svitavy
Zajišťuje: Technik ČSST
Warten auf den Start des Wettbewerbs
21.09.2019

6. Mistrovství Západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji

Tagungsort: Frýdlant
Promoter: PWL Vision Nutrition
Zajišťuje: Technik ČSST
Warten auf den Start des Wettbewerbs
28.09.2019

Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B

Tagungsort: Čapkova sokolovna, Sokolská třída 46, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
Promoter: TJ Sokol Moravská Ostrava
Zajišťuje: Tomáš Poles
Warten auf den Start des Wettbewerbs
06. - 12.10.2019

37. a 28. Mistrovství světa v silovém trojboji masters

Tagungsort: Potchefstroom, RSA
Promoter: SAPF
Zajišťuje: Goodlift
Warten auf den Start des Wettbewerbs
12.10.2019

7. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů

Tagungsort: Sedlčany
Promoter: SK ZLOBR Sedlčany
Zajišťuje: Tomáš Pilík (ČSST)
Warten auf den Start des Wettbewerbs
12.10.2019

Velká cena Třince ve vzpírání

Tagungsort: Sportovní hala STaRS, Tyršova 214, 739 61 Třinec - Terasa, CZE
Promoter: TJ TŽ Třinec
Zajišťuje: Tomáš Poles
Warten auf den Start des Wettbewerbs
16. - 19.10.2019

Mistrovství Evropy v benčpresu juniorů, mužů, žen a masters

Tagungsort: Tesoman Palloiluhalli, Tesoman Valtatie 46, FI-33100 Tampere, FIN
Promoter: FPF
Zajišťuje: Goodlift
Warten auf den Start des Wettbewerbs