Powerlifter.cz - síla, výdrž, vůle a odhodláníPowerlifter.cz - síla, výdrž, vůle a odhodlání

Živá vysílání a výsledkový servis

ze soutěží v silovém trojboji a ve vzpírání

Čeština Slovenčina English  |  Deutch Magyar Pусский

Vyberte si soutěž, kterou si přejete sledovat

2020.08.22.

Otevřené Mezinárodní Mistrovství ČR v benchpressu

Místo konání: Sokolovna, Plačkov 547/2, 769 01 Holešov, CZE
Pořadatel: SKP Holešov
Verseny indulására vár
2020.08.29.

Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo

Místo konání: Vzpírárna, Mlýnské nábřeží 380/9, 614 00 Brno - Obřany, CZE
Pořadatel: TAK Hellas Brno
Zajišťuje: Tomáš Poles
Verseny indulására vár
2020.08.29.

16. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu dorostu, juniorů a masters

Místo konání: Sportovní hala v areálu plaveckého bazénu, E. Rošického 6, 586 01 Jihlava
Pořadatel: Powerlifting Jihlava
Zajišťuje: Tomáš Pilík (ČSST)
Verseny indulására vár
2020.08.30.

28. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu mužů a žen

Místo konání: Sportovní hala v areálu plaveckého bazénu, E. Rošického 6, 586 01 Jihlava
Pořadatel: Powerlifting Jihlava
Zajišťuje: Tomáš Pilík (ČSST)
Verseny indulására vár
09.01. - 2020.09.04.

GPC EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2020

Místo konání: Mestká športová hala, Rybníkova 576/15, 917 01 Trnava, SVK
Pořadatel: Slovak Powerlifting
Zajišťuje: Luděk Kalenský
Verseny indulására vár
2020.09.05.

4. Mistrovství Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů

Místo konání: Lidový dům, Dělnická 235, 345 61 Staňkov
Pořadatel: Fitness Staňkov
Zajišťuje: Zdeněk Tuháček (ČSST)
Verseny indulására vár
2020.09.19.

7. Mistrovství Jižní a Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji

Místo konání: Ostrava
Pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice
Zajišťuje: Jiří Prášek (ČSST)
Verseny indulására vár
2020.09.19.

Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B

Místo konání: Čapkova sokolovna, Sokolská třída 46, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
Pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava
Zajišťuje: Tomáš Poles
Verseny indulására vár
2020.09.20.

7. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji

Místo konání: Sportovní hala "Na Střelnici", Pražská 2, 568 02 Svitavy
Pořadatel: TJ Svitavy
Zajišťuje: Jiří Prášek (ČSST)
Verseny indulására vár
2020.10.03.

6. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji masters

Místo konání: Tělocvična TJ Viktorie Bohumín, Slezská 116, 735 81 Bohumín - Starý Bohumín
Pořadatel: TJ Viktorie Bohumín
Zajišťuje: Tomáš Pilík (ČSST)
Verseny indulására vár
2020.10.03.

TRUTNOVSKÝ POHÁR 2020 - mezinárodní pohárová soutěž v mrtvém tahu

Místo konání: Středisko volného času, Na Nivách 568, 541 01 Trutnov, CZE
Pořadatel: SPARTAK Powerlifting Trutnov
Verseny indulására vár
2020.10.10.

Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B

Místo konání: Sportovní hala Sušanka, Těrlická 1356/24a, 735 35 Horní Suchá
Pořadatel: SKVOZ Horní Suchá
Zajišťuje: Tomáš Poles
Verseny indulására vár
2020.10.17.

II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B

Místo konání: Vzpírárna, Mlýnské nábřeží 380/9, 614 00 Brno - Obřany
Pořadatel: TAK Hellas Brno
Zajišťuje: Tomáš Poles
Verseny indulására vár
10.24. - 2020.10.25.

8. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji mužů a žen

Místo konání: Sportovní hala, Nábřeží Dr. Beneše 2354, 269 01 Rakovník
Pořadatel: TJ TZ Prosport Rakovník
Verseny indulására vár
2020.10.24.

III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B

Místo konání: Sportovní hala Sušanka, Těrlická 1257/2A, 735 35 Horní Suchá
Pořadatel: SKVOZ Horní Suchá
Zajišťuje: Peter Janák
Verseny indulására vár