Powerlifter.cz - síla, výdrž, vůle a odhodláníPowerlifter.cz - síla, výdrž, vůle a odhodlání

Živá vysílání a výsledkový servis

ze soutěží v silovém trojboji a ve vzpírání

Čeština Slovenčina English  |  Deutch Magyar Pусский Suomi

Vyberte si soutěž, kterou si přejete sledovat

2022. 11. 19.

Mistrovství ČR ve vzpírání mladších žáků a Finále ligy mladších žáků

Místo konání: Sportovní hala Sušanka, Těrlická 1257/24A, 735 35 Horní Suchá
Pořadatel: SKVOZ Horní Suchá
Zajišťuje: Peter Janák
11. 14.. - 2022. 11. 19.

52. a 43. Mistrovství světa v silovém trojboji mužů a žen

Místo konání: Tinghallen/ComTech Arena, Viborg, DEN
Pořadatel: DSF
Zajišťuje: Goodlift
2022. 11. 05.

III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A

Místo konání: Sportovní hala, Květná E414, 326 00 Plzeň - Doudlevce
Pořadatel: TJ Start Plzeň
Zajišťuje: Vzpírání Plzeň
2022. 11. 05.

Finále Ligy starších žiakov vo vzpieraní družstiev

Místo konání: Základná škola, Mládežnicka 1343, Krásno nad Kysucou
Pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou
2022. 11. 05.

Mistrovství České republiky v mrtvém tahu

Místo konání: Kulturní dům Střelnice, Vančurova 378, 543 01 Vrchlabí
Pořadatel: Powerlifting Vrchlabí
Zajišťuje: Luděk Kalenský
10. 31.. - 2022. 11. 04.

7. Světový pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit

Místo konání: Eser Diamond Hotel, Silivri, Istanbul, TUR
Pořadatel: TUR
Zajišťuje: Goodlift
10. 17.. - 2022. 10. 23.

GPC WORLD CHAMPIONSHIPS 2022

Místo konání: Mestská športová hala, Rybníková 576/15, 917 01 Trnava, SVK
Pořadatel: Slovak Powerlifting
Zajišťuje: Luděk Kalenský
10. 08.. - 2022. 10. 15.

Mistrovství světa v silovém trojboji RAW & EQ masters

Místo konání: Sheraton Hotel and Convention Centre, St. Johns, Newfoundland, CAN
Pořadatel: CPU
Zajišťuje: Goodlift
2022. 10. 01.

28. ročník VC Holešova ve vzpírání a 26. Mezinárodní mistrovství Moravy v nadhozu

Místo konání: Sokolovna, Plačkov 547/2, 769 01 Holešov, CZE
Pořadatel: TJ Holešov
Zajišťuje: Vzpírání Holešov
2022. 10. 01.

Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C

Místo konání: Hala policejní školy, Zlínská 991, 769 01 Holešov
Pořadatel: TJ Holešov
Zajišťuje: Vzpírání Holešov
09. 24.. - 2022. 09. 25.

24. Dunajský pohár v silovém trojboji

Místo konání: Kultúrny dom, Zlatníky 42, 956 37 Zlatníky, SVK
Pořadatel: SAFKST
2022. 09. 24.

Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 20 let

Místo konání: Vzpírárna, Mlýnské nábřeží 380/9, 614 00 Brno - Obřany
Pořadatel: TAK Hellas Brno
Zajišťuje: J. Kolář
09. 23.. - 2022. 09. 25.

Arnold Classic UK

Místo konání: National Exhibition Centre – NEC, North Ave, B40 1NT Birmingham - Marston Green, GBR
Pořadatel: GBPF
Zajišťuje: Goodlift
2022. 09. 17.

9. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže

Místo konání: Sportovní hala Sušanka, Těrlická 1257/24A, 735 35 Horní Suchá, CZE
Pořadatel: SKVOZ Horní Suchá
Zajišťuje: Peter Janák
09. 09.. - 2022. 09. 11.

16th Western European Open Championships

Místo konání: Espace Raymond Ameilbonne , Pierre de Coubertin, 635 10 Aulnat, FRA
Pořadatel: FFDF
Zajišťuje: Goodlift
08. 27.. - 2022. 09. 04.

Mistrovství světa v silovém trojboji RAW & EQ dorostu a juniorů

Místo konání: Eser Diamond Hotel, Silivri, Istanbul, TUR
Pořadatel: TUR
Zajišťuje: Goodlift
08. 20.. - 2022. 08. 28.

Mistrovství Evropy ve vzpírání masters

Místo konání: 1816 MH Razsyn, POL
Pořadatel: PZPC
Zajišťuje: Leszek Kołecki
08. 02.. - 2022. 08. 07.

ME v benčpresu RAW & EQ dorostu, juniorů, mužů, žen a masters

Místo konání: Novotel Budapest City & Budapest Congress Center, Alkotás 63-67, 112 3 Budapest, HUN
Pořadatel: HUN
Zajišťuje: Goodlift
07. 07.. - 2022. 07. 10.

Světové hry 2022 - silový trojboj

Místo konání: Birmingham, USA
Pořadatel: USAPL
Zajišťuje: Goodlift
07. 06.. - 2022. 07. 09.

35. a 28. Mistrovství Evropy v silovém trojboji masters

Místo konání: Stiga Sports Arena, Arenatorget 1, Eskilstuna, SWE
Pořadatel: SS
Zajišťuje: Goodlift
06. 29.. - 2022. 07. 03.

GPC EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2022

Místo konání: Městský úřad, Slovanské náměstí 165, 541 01 Trutnov, CZE
Pořadatel: FČST
2022. 06. 18.

OPEN POHÁROVÁ SOUTĚŽ V BENCHPRESSU A MRTVÉM TAHU

Místo konání: 1. Náměstí, Most
Federace: otevřená soutěž
Pořadatel: Strongman Club Most
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2022. 05. 15.

Mezinárodní Mistrovství České republiky v benchpressu a mrtvém tahu

Místo konání: Sport Česká Lípa - Zimní Stadion, Barvířská 2690, 470 01 Česká Lípa, CZE
Pořadatel: SK Metalpower Nový Bor
Zajišťuje: Luděk Kalenský
05. 06.. - 2022. 05. 08.

Internationale Deutsche Meisterschaft des WUAP

Místo konání: Erich-Glowatzky-Mehrzweckhalle, Zwickauer Straße 8, 084 27 Fraureuth, GER
Federace: WUAP Germany
Pořadatel: WUAP Germany
Zajišťuje: Luděk Kalenský
04. 22.. - 2022. 04. 24.

Medzinárodné majstrovstvá Slovenska a Česka v silovom trojboji, drepe, tlaku na lavičke a mŕtvom ťahu

Místo konání: Estrádna hala PKO, J. Kráľa 4, 949 01 Nitra, SVK
Pořadatel: Slovak Powerlifting / Ironbull Nitra
Zajišťuje: Luděk Kalenský
11. 06.. - 2021. 11. 07.

Nordic Sub-Junior and Junior Powerlifting Championships

Místo konání: Pornaisten yhtenäiskoulu, Koulutie 4, Pornainen, FIN
Pořadatel: FPF
Zajišťuje: Ville Niskanen
2021. 11. 06.

Otevřené Mezinárodní Mistrovství ČR v mrtvém tahu

Místo konání: Sokolovna 165, 756 22 Hošťálková, CZE
Pořadatel: Valach POWER GYM / Fit Gym Olomouc
09. 04.. - 2021. 09. 05.

Internationale Deutsche Meisterschaft des WUAP

Místo konání: Elsterlandhalle, Wilhelm-Pieck-Ring 10, 049 16 Herzberg, Elster, GER
Federace: WUAP Germany
Pořadatel: WUAP Germany / Frank Kutzsch
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2021. 09. 04.

Otevřené Mezinárodní Mistrovství ČR v benchpressu

Místo konání: MěÚ Trutnov, Slovanské Náměstí 165, 541 01 Trutnov, CZE
Pořadatel: SPARTAK Powerlifting Trutnov
08. 28.. - 2021. 08. 29.

X-GUN stodola CUP RAW + EQ 2021

Místo konání: Dětřichov 11, 464 01 Dětřichov
Federace: otevřená soutěž
Pořadatel: PWL Vision Nutrition
Zajišťuje: Zdeněk Tuháček
2021. 08. 14.

Medzinárodné open majstrovstvá Slovenska v mŕtvom ťahu, tlaku na lavičke, push&pull a slingshot

Místo konání: Kultúrny dom 152, Svätý Kríž, SVK
Pořadatel: Slovak Powerlifting / Silový trojboj Liptov Liptovský Mikuláš
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2021. 01. 16.

Finnish Equipped Sub-Junior, Junior, Open and Master Benchpress Nationals

Místo konání: Sports center LIKE, Parolantie 106, 131 30 Hämeenlinna
Pořadatel: Kajaanin Kuohu ry
Zajišťuje: Ville Niskanen
2020. 12. 12.

44. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí

Místo konání: Vzpírárna, Mlýnské nábřeží 380/9, 614 00 Brno - Obřany, CZE
Pořadatel: TAK Hellas Brno
Zajišťuje: Tomáš Poles
2020. 12. 06.

Liga juniorek ve vzpírání družstev - 3. kolo

Místo konání: Čapkova sokolovna, Sokolská třída 46, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
Pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava
Zajišťuje: Tomáš Poles
2020. 12. 06.

Mistrovství ČR ve vzpírání juniorek do 20 let

Místo konání: Čapkova sokolovna, Sokolská třída 46, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
Pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava
Zajišťuje: Tomáš Poles
2020. 12. 05.

Finále ligy juniorů ve vzpírání družstev

Místo konání: Sportovní hala Sušanka, Těrlická 1257/24A, 735 35 Horní Suchá
Pořadatel: SKVOZ Horní Suchá
Zajišťuje: Peter Janák
2020. 12. 05.

Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů do 20 let

Místo konání: Sportovní hala Sušanka, Těrlická 1257/24A, 735 35 Horní Suchá
Pořadatel: SKVOZ Horní Suchá
Zajišťuje: Peter Janák
2020. 11. 21.

III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C

Místo konání: Vzpírárna, Mlýnské nábřeží 380/9, 614 00 Brno - Obřany
Pořadatel: TAK Hellas Brno
Zajišťuje: Tomáš Poles
2020. 11. 14.

II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B

Místo konání: Sportovní hala STaRS, Tyršova 214, 739 61 Třinec - Terasa
Pořadatel: TJ TŽ Třinec
Zajišťuje: Tomáš Poles
11. 13.. - 2020. 11. 22.

Mistrovství světa v silovém trojboji RAW & EQ masters

Místo konání: Potchefstroom, RSA
Pořadatel: SAPF
Zajišťuje: Goodlift
2020. 10. 03.

TRUTNOVSKÝ POHÁR 2020 - mezinárodní pohárová soutěž v mrtvém tahu

Místo konání: Středisko volného času, Na Nivách 568, 541 01 Trutnov, CZE
Pořadatel: SPARTAK Powerlifting Trutnov
09. 23.. - 2020. 10. 03.

8. Mistrovství světa v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen

Místo konání: Minsk Arena - Velodrome, Pobediteley avenue 111, Minsk, BLR
Pořadatel: BPF
Zajišťuje: Goodlift
09. 11.. - 2020. 09. 13.

14th Western European Open Championships

Místo konání: Njardvik, ISL
Pořadatel: ISL
Zajišťuje: Goodlift
09. 01.. - 2020. 09. 04.

GPC EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2020

Místo konání: Mestká športová hala, Rybníkova 576/15, 917 01 Trnava, SVK
Pořadatel: Slovak Powerlifting
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2020. 08. 22.

Otevřené Mezinárodní Mistrovství ČR v benchpressu

Místo konání: Sokolovna, Plačkov 547/2, 769 01 Holešov, CZE
Pořadatel: SKP Holešov
07. 06.. - 2020. 07. 11.

5. Světový pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit

Místo konání: University Of Sharjah, Sharjah, UAE
Pořadatel: USAPL
Zajišťuje: Goodlift
07. 01.. - 2020. 07. 05.

33. a 26. Mistrovství Evropy v silovém trojboji masters

Místo konání: Pornaisten yhtenäiskoulu, Koulutie 4, Pornainen, FIN
Pořadatel: FPF
Zajišťuje: Goodlift
05. 01.. - 2020. 05. 02.

Mezinárodní Mistrovství České republiky v silovém trojboji, benchpressu a mrtvém tahu

Místo konání: Sportovní hala, U Hřiště 1391, 473 01 Nový Bor, CZE
Pořadatel: SK Metalpower Nový Bor
Zajišťuje: Luděk Kalenský
04. 24.. - 2020. 04. 26.

Medzinárodné majstrovstvá Česka a Slovenska v silovom trojboji a drepe

Místo konání: Liptov aréna, Ráztocká 21, Liptovský Mikuláš, SVK
Federace: otevřená soutěž
Pořadatel: Slovak Powerlifting
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2019. 12. 28.

KOCOUR CUP 2019 - OPEN POHÁROVÁ SOUTĚŽ V BENCHPRESSU

Místo konání: Pivovar Kocour, Rumburská 1920, 407 47 Varnsdorf, CZE
Pořadatel: SK Metalpower Nový Bor
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2019. 11. 30.

Otevřené Mezinárodní Mistrovství ČR v mrtvém tahu

Místo konání: Sportovní hala, U Stadionu 788, Podivín, CZE
Pořadatel: Gita Podivín
2019. 11. 23.

WRPF - WEPF International Winter Cup

Místo konání: Mestká Športová Hala, Rybníková 576/15, 917 01 Trnava, SVK
Pořadatel: Filip Stanko (z poverenia Slovak Powerlifting & WRPF Slovakia & WEPF Slovakia)
Zajišťuje: Luděk Kalenský
11. 15.. - 2019. 11. 17.

INTERNATIONAL NAiM SULEYMANOĞLU TOURNAMENT

Místo konání: Şahinbey Competition Venue, Gaziantep, TUR
Pořadatel: Turkey Weightlifting Federation
11. 02.. - 2019. 11. 04.

Alexander Cup

Místo konání: Ice Arena of the Neman Hockey Club, Grodno, BLR
Pořadatel: BWU
Zajišťuje: Weightlifting Belarus
10. 20.. - 2019. 10. 27.

GPC WORLD CHAMPIONSHIPS 2019

Místo konání: Športová hala Milénium, Jiráskova 5239/25, 940 02 Nové Zámky, SVK
Pořadatel: Slovak Powerlifting
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2019. 08. 31.

EXTRIFIT BENCHPRESS & DEADLIFT International Cup 2019

Místo konání: Kulturní dům Střelnice, Vančurova 378, 543 01 Vrchlabí, CZE
Federace: otevřená soutěž
Pořadatel: Powerlifting Vrchlabí
Zajišťuje: Luděk Kalenský
05. 25.. - 2019. 05. 26.

XPC & SPF EUROPEAN POWERLIFTING CHAMPIONSHIP 2019

Místo konání: Mestská Športová Hala, Ul. Športovcov 1590/12, 022 01 Čadca, SVK
Pořadatel: SAST / František Šuška
Zajišťuje: Luděk Kalenský
05. 04.. - 2019. 05. 05.

Mezinárodní Mistrovství České republiky v silovém trojboji, benchpressu a mrtvém tahu

Místo konání: Sportovní hala, U Hřiště 1391, 473 01 Nový Bor, CZE
Pořadatel: SK Metalpower Nový Bor
Zajišťuje: Luděk Kalenský
04. 27.. - 2019. 04. 28.

Otvorené Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji a drepe

Místo konání: Mestská Športová hala Čadca, Ul. Športovcov 1590/12, 022 01 Čadca - 1
Pořadatel: František Šuška
Zajišťuje: Luděk Kalenský
04. 12.. - 2019. 04. 14.

Medzinárodné Majstrovstvá Slovenskej republiky v silovom trojboji, drepe, tlaku na lavičke a mŕtvom ťahu

Místo konání: Tenisová hala, Športová ulica 5756, 984 01 Lučenec, SVK
Federace: otevřená soutěž
Pořadatel: Slovak Powerlifting / Pro Body & Metal Militia Lučenec
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2019. 04. 07.

Otevřené Mezinárodní Mistrovství ČR v benchpressu

Místo konání: Sportovní hala, Na Lapači 394, 755 01 Vsetín, CZE
Pořadatel: Valach POWER GYM / Fit Gym Olomouc
03. 23.. - 2019. 03. 24.

Otvorené Majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke a mŕtvom ťahu

Místo konání: Športová hala, Belanská 580, 033 01 Liptovský Hrádok - 1
Pořadatel: Powerlifting Liptovský Hrádok
Zajišťuje: Luděk Kalenský
03. 22.. - 2019. 03. 24.

Otevřené Mezinárodní Mistrovství ČR v silovém trojboji a dřepu

Místo konání: MěÚ Trutnov, Slovanské Náměstí 165, 541 01 Trutnov, CZE
Pořadatel: SPARTAK Powerlifting Trutnov
2018. 12. 01.

WRPF - WEPF International Winter Cup

Místo konání: Športová hala Lamač, Na barine 21, Bratislava, SVK
Federace: WRPF Slovakia
Pořadatel: ŠK Pressburg Powerlifting / WestSide Warriors / Powerlifting WPC
Zajišťuje: Luděk Kalenský
11. 24.. - 2018. 11. 25.

International Christmas Cup 2018

Místo konání: RIC - Terchovec, Sv. Martina 1500, 013 06 Terchová, SVK
Pořadatel: Športcentrum Žilina
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2018. 11. 17.

POWERLIFTING PRO EXPO SLOVAKIA

Místo konání: Expo Center, Pod Sokolice 43, 911 01 Trenčín, CZE
Pořadatel: WRPF Slovakia / WEPF Slovakia
Zajišťuje: Luděk Kalenský
11. 10.. - 2018. 11. 11.

Otevřené Mezinárodní Mistrovství ČR v benchpressu a mrtvém tahu

Místo konání: MěÚ Trutnov, Slovanské Náměstí 165, 541 01 Trutnov, CZE
Pořadatel: SPARTAK Powerlifting Trutnov
2018. 08. 18.

EXTRIFIT BENCHPRESS & DEADLIFT CUP 2018

Místo konání: Koupaliště Cihelna, Ke Koupališti 68, 530 09 Pardubice, CZE
Pořadatel: Extrifit Power Team Hradec Králové
06. 29.. - 2018. 07. 01.

Otevřené Mezinárodní Mistrovství ČR v silovém trojboji a dřepu

Místo konání: Městská sportovní hala, Fügnerova 647, 344 01 Domažlice, CZE
Pořadatel: SK Ironbulls Domažlice
06. 12.. - 2018. 06. 17.

WUAP EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2018

Místo konání: Hala MOSiR Włókniarz, ul. Grota Roweckiego 3, 95-200 Pabianice, POL
Pořadatel: Hovhannes Yazichyan, Joanna Anderwald, Tomasz Andrzejczak
Zajišťuje: Luděk Kalenský
05. 26.. - 2018. 05. 27.

Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji, tlaku na lavičke, drepe a mŕtvom ťahu

Místo konání: Tenisová hala, Športová ulica 5756, Lučenec, SVK
Federace: otevřená soutěž
Pořadatel: WPC Slovakia , WRPF a WEPF Slovakia, GPA a IPO Slovakia
Zajišťuje: Luděk Kalenský
05. 12.. - 2018. 05. 13.

Mezinárodní Mistrovství ČR v silovém trojboji, benchpressu a mrtvém tahu

Místo konání: Hala TJ SPOJE Praha, Na Balkáně 812, 130 00 Praha 3, CZE
Federace: otevřená soutěž
Pořadatel: ČAST / WUAP-CZ / Open powerlifting Česká republika
Zajišťuje: Luděk Kalenský
04. 06.. - 2018. 04. 08.

Otvorené Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji a drepe

Místo konání: Športová hala Milénium, Jiráskova 2317/23, 940 02 Nové Zámky
Pořadatel: Stano Močkor a Ján Orosz
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2018. 02. 24.

Majstrovstvá Slovenska v mŕtvom ťahu

Místo konání: Športová hala Kollárová, Sečovce 17, 078 01 Sečovce
Federace: otevřená soutěž
Pořadatel: OST SŠ Sečovce
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2017. 11. 11.

Mistrovství ČR v mrtvém tahu

Místo konání: Sportovní hala, Západní 2984, 407 47 Varnsdorf, CZE
Pořadatel: OST Varnsdorf
Zajišťuje: Luděk Kalenský
10. 17.. - 2017. 10. 22.

WUAP WORLDS CHAMPIONSHIP 2017

Místo konání: Arena Sparta Podvinný mlýn, Kovanecká 2405/27, 190 00 Praha 9, CZE
Pořadatel: SK Metalpower Nový Bor
Zajišťuje: Luděk Kalenský
09. 16.. - 2017. 09. 23.

GPC WORLD CHAMPIONSHIPS 2017

Místo konání: Národní dům, Národní 199, 541 01 Trutnov, CZE
Pořadatel: FČST
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2017. 08. 19.

EXTRIFIT BENCHPRESS & DEADLIFT CUP 2017

Místo konání: Sportovní hala Třebeš, Školská 734/8, 500 11 Hradec Králové
Federace: otevřená soutěž
Pořadatel: Extrifit Power Team Hradec Králové
Zajišťuje: Luděk Kalenský
06. 25.. - 2017. 07. 01.

GPC EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2017

Místo konání: Hala Sportowa PSB, Ul Sidorska 105, 21 500 Biala Podlaska, POL
Pořadatel: Franciszek Szabluk
Zajišťuje: Luděk Kalenský
06. 17.. - 2017. 06. 18.

Medzinárodné Majstrovstvá SR v silovom trojboji, tlaku na lavičke a mŕtvom ťahu

Místo konání: OKC Rožňava, Šafárikova 3680, 048 01 Rožňava, SVK
Pořadatel: Pro Body & Metal Militia Lučenec / H2 Security
Zajišťuje: Luděk Kalenský
06. 02.. - 2017. 06. 04.

GPA-IPO WORLD GRAND PRIX 2017

Místo konání: Tenisový areál (N 48.32823° - E 19.63949°), Športová ulica 5756, 984 01 Lučenec, SVK
Federace: otevřená soutěž
Pořadatel: GPA Slovakia
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2017. 05. 20.

Valašský pohár v benchpressu

Místo konání: Sportovní hala, Na Lapači 394, 755 01 Vsetín - Rokytnice
Pořadatel: Valach Power (Adam Švehla, Zuzana Žlebková)
Zajišťuje: Luděk Kalenský
05. 12.. - 2017. 05. 14.

Mezinárodní mistrovství ČR v benchpressu, silovém trojboji a mrtvém tahu

Místo konání: Hala TJ SPOJE Praha, Na Balkáně 812, 130 00 Praha 3, CZE
Federace: otevřená soutěž
Pořadatel: Open powerlifting Česká republika
Zajišťuje: Luděk Kalenský
04. 07.. - 2017. 04. 09.

Mezinárodní Mistrovství ČR a SR v silovém trojboji a dřepu

Místo konání: Jednota Sokol Příbram, Gen.R.Tesaříka 162, 261 01 Příbram, CZE
Pořadatel: SK Xxtreme Nutrition Praha
Zajišťuje: Luděk Kalenský
12. 03.. - 2016. 12. 04.

International Christmas Cup 2016

Místo konání: RIC - Terchovec, Sv. Martina 1500, 013 06 Terchová, SVK
Pořadatel: Športcentrum Žilina
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2016. 11. 19.

15. ročník soutěže v tlaku na lavici Olomoucký silák

Místo konání: Divadlo - Galerie Šantovka, Polská 1, Olomouc , CZE
Federace: otevřená soutěž
Pořadatel: Bc. Marek Bouchal
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2016. 11. 12.

Mistrovství ČR v mrtvém tahu

Místo konání: Sportovní hala, U Stadionu 788/4, 691 45 Podivín, CZE
Pořadatel: Sokol Podivín
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2016. 09. 24.

O pohár CALISTO mesta Dobšiná v tlaku na lavičke

Místo konání: Kulturní dům Dobšiná, Námestie Baníkov 384, 049 25 Dobšiná, SVK
Pořadatel: Calisto s.r.o., Mesto Dobšiná
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2016. 07. 16.

KRKONOŠSKÝ POHÁR ve dřepu

Místo konání: Sportovní areál Na Nivách, Na Nivách 568, 541 01 Trutnov, CZE
Pořadatel: SPARTAK Powerlifting Trutnov
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2016. 06. 25.

Varnsdorfský pohár v mrtvém tahu

Místo konání: Sportovní hala Západní Varnsdorf, Západní 2984, 407 47 Varnsdorf , CZE
Pořadatel: OST Varnsdorf
Zajišťuje: Luděk Kalenský
05. 14.. - 2016. 05. 15.

Medzinárodné Majstrovstvá SR v silovom trojboji, tlaku na lavičke a mŕtvom ťahu

Místo konání: Dom kultúry Dúbravka, Saratovská 2/a, 844 52 Bratislava, SVK
Pořadatel: ŠK Pressburg Powerlifting
Zajišťuje: Luděk Kalenský
05. 06.. - 2016. 05. 08.

Mezinárodní mistrovství ČR v benchpressu, silovém trojboji a mrtvém tahu

Místo konání: Hala TJ SPOJE Praha, Na Balkáně 812, 130 00 Praha 3, CZE
Federace: otevřená soutěž
Pořadatel: Open powerlifting Česká republika
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2016. 04. 30.

Mistrovství ČR a SR v benchpressu

Místo konání: Sportovní centrum Semily, 3. Května 327, 531 01 Semily, CZE
Pořadatel: Powerlifting Animals Semily
Zajišťuje: Luděk Kalenský
04. 08.. - 2016. 04. 10.

Majstrovstvá Českej a Slovenskej Republiky v silovom trojboji

Místo konání: Mestská športová hala, 1. mája 834/29, 020 01 Púchov, SVK
Pořadatel: Iron Gym Púchov
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2015. 12. 12.

14. ročník soutěže v tlaku na lavici Olomoucký silák

Místo konání: Divadlo - Galerie Šantovka, Polská 1, Olomouc , CZE
Federace: otevřená soutěž
Pořadatel: Bc. Marek Bouchal
Zajišťuje: Luděk Kalenský
12. 07.. - 2015. 12. 10.

World Cup in Powerlifting, Benchpress and Deadlift

Místo konání: Hotel DUO, Teplická 492, 190 00 Praha 9, CZE
Pořadatel: ČAST / Daniel Dvořák, Bc. Josefína Lamačová
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2015. 12. 05.

Vianočný pohár v tlaku na lavičke a v mŕtvom ťahu

Místo konání: RIC - Terchovec, Sv. Martina 1500, 013 06 Terchová, SVK
Pořadatel: Športcentrum Žilina
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2015. 11. 14.

Mistrovství ČR v mrtvém tahu

Místo konání: Sportovní hala, Legionářů 378, 261 01 Příbram, CZE
Pořadatel: Powerlifting klub Takis Příbram
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2015. 10. 31.

Československý pohár v benčpresu a mrtvém tahu - 2. kolo

Místo konání: Hotel Phoenix, Kapitulská 16, 917 01 Trnava, SVK
Pořadatel: WestSide Warriors / Filip Stanko
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2015. 10. 24.

Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 4. kolo, skupina B

Místo konání: Sportovní hala, ul. Těrlická 1356/24b, 735 35 Horní Suchá
Pořadatel: SKVOZ Horní Suchá
Zajišťuje: Peter Janák
10. 23.. - 2015. 10. 25.

2. Karpatský pohár v silovém trojboji, benchpressu a mrtvém tahu

Místo konání: Sportovní hala, Na Nivách 568, 541 01 Trutnov, CZE
Pořadatel: SPARTAK Powerlifting Trutnov
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2015. 10. 03.

EAGLES EVLS CUP - Benchpress RAW

Místo konání: Tipsport Arena Praha, Za Elektrárnou 419/1, 170 00 Praha 7
Federace: otevřená soutěž
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2015. 09. 05.

VENDETA CUP - súťaž v tlaku na lavičke

Místo konání: Reštauracia ASTRA, Partizánská 2635, 085 01 Bardejov, SVK
Pořadatel: EAST SIDE SLOVAKIA Bardejov
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2015. 08. 29.

Benchpress & Deadlift Cup 2015

Místo konání: Kulturní dům Střelnice, Vančurova 378, 543 01 Vrchlabí
Pořadatel: Powerlifting Vrchlabí / Tomáš Kalenský
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2015. 08. 08.

O pohár CALISTO mesta Dobšiná v tlaku na lavičke

Místo konání: Kulturní dům Dobšiná, Námestie Baníkov 384, 049 25 Dobšiná, SVK
Pořadatel: Calisto s.r.o., Mesto Dobšiná
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2015. 07. 18.

Příbramský pohár 2015 Benchpress & Deadlift

Místo konání: Sportovní hala, Legionářů 378, 261 01 Příbram
Pořadatel: Powerlifting klub Takis Příbram
Zajišťuje: Luděk kalenský
2015. 06. 27.

Bořislavský GIGANT v pozvedu 2015

Místo konání: Fotbalové hřiště - asfaltová plocha, 50°34'51.490"N, 13°56'25.241"E, 415 01 Bořislav
Federace: otevřená soutěž
Pořadatel: SK GIGANT'S Bořislav
Zajišťuje: Luděk Kalenský
06. 16.. - 2015. 06. 20.

Mistrovství Evropy v silovém trojboji a benčpresu RAW a EQ

Místo konání: Lidový dům, Toužimská 244, 197 00 Praha - Kbely, CZE
Pořadatel: SK Metalpower Nový Bor / Koldovský Karel
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2015. 05. 23.

2. Mistrovství ČR a SR v mrtvém tahu

Místo konání: TABOO - Restaurant & Cocktail Bar, Dolní náměstí 25, 779 00 Olomouc, CZE
Pořadatel: Petr Folprecht
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2015. 05. 09.

9. Mistrovství ČR v benčpresu

Místo konání: Konferenční sál IC, Mírové náměstí 105, 550 01 Broumov
Pořadatel: Powerlifting THOR Broumov / Město Broumov
Zajišťuje: Luděk Kalenský
05. 02.. - 2015. 05. 03.

Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska powerlifting & benchpress

Místo konání: Hotel Reduta, Vajanského 2, 984 01 Lučenec , SVK
Pořadatel: Pro Body & Metal Militia Lučenec
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2015. 04. 25.

4. Mistrovství ČR a extraliga družstev v benčpresu

Místo konání: Kulturní dům Střelnice, Vančurova 378, 543 01 Vrchlabí
Pořadatel: Powerlifting Vrchlabí
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2015. 04. 18.

Československý pohár v benčpresu a mrtvém tahu

Místo konání: City Club, Meziříčská 1710, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, CZE
Pořadatel: Petr Bolf
Zajišťuje: Luděk Kalenský
04. 10.. - 2015. 04. 12.

Mistrovství ČR a SR v silovém trojboji

Místo konání: Sportovní hala "Jedenácka", Mírového hnutí, Praha - Chodov, CZE
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2014. 12. 06.

Vianočný pohár v tlaku na lavičke a v mŕtvom ťahu

Místo konání: RIC - Terchovec, Sv. Martina 1500, 013 06 Terchová, SVK
Pořadatel: Športcentrum Žilina
Zajišťuje: Luděk Kalenský
11. 24.. - 2014. 11. 30.

World Cup in Powerlifting, Benchpress and Deadlift

Místo konání: CITI HOTEL, Seberíniho 9, 821 03 Bratislava, SVK
Pořadatel: WPC-SK
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2014. 11. 22.

Mistrovství ČR v mrtvém tahu

Místo konání: Besední dům, Palackého 386/7, 691 45 Podivín
Pořadatel: Posilovna Podivín
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2014. 10. 25.

Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 4. kolo, skupina B

Místo konání: Čapkova Sokolovna, Sokolská tř. 1918/46, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
Pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava
Zajišťuje: Tomáš Poles
10. 24.. - 2014. 10. 26.

1. Karpatský pohár v silovém trojboji, benchpressu a mrtvém tahu

Místo konání: Sportovní hala, Pod Vinbargom 3, 085 01 Bardejov, SVK
Pořadatel: KSTaK Matej Bardejov
Zajišťuje: Luděk Kalenský
06. 02.. - 2014. 06. 07.

Mistrovství Evropy v silovém trojboji a mrtvém tahu (stage 1)

Místo konání: Městský úřad, Slovanské náměstí 165, 541 01 Trutnov , CZE
Pořadatel: FČST
Zajišťuje: Luděk Kalenský
06. 02.. - 2014. 06. 07.

Mistrovství Evropy v silovém trojboji a mrtvém tahu (stage 2)

Místo konání: Městský úřad, Slovanské náměstí 165, 541 01 Trutnov , CZE
Pořadatel: FČST
Zajišťuje: Luděk Kalenský
05. 17.. - 2014. 05. 18.

Medzinárodné Majstrovstvá SR, ČR a Maďarska v silovom trojboji

Místo konání: OKC Rožňava (Estrádna sála), Šafaříkova 20, 048 01 Rožňava, SVK
Pořadatel: BIG BULL Rožňava - Tornaľa
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2014. 04. 12.

Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B

Místo konání: Tělocvična SOU, Revoluční 65, 735 81 Bohumín
Pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín
Zajišťuje: Tomáš Poles
2014. 04. 12.

Československý pohár v benčpresu a mrtvém tahu

Místo konání: City Club, Meziříčská 1710, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, CZE
Pořadatel: Petr Bolf
Zajišťuje: Luděk Kalenský
04. 05.. - 2014. 04. 06.

Mistrovství SR a ČR v silovém trojboji a mrtvém tahu

Místo konání: Sportovní hala , Mlýnská 1, 085 01 Bardejov , SVK
Pořadatel: KSTaK Matej Bardejov / FČST
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2013. 11. 30.

Semilský silák

Místo konání: Sportovní centrum Semily, 3. Května 418, Semily
Federace: otevřená soutěž
Pořadatel: SPARTAK Powerlifting Trutnov
Zajišťuje: Luděk Kalenský
10. 26.. - 2013. 11. 02.

MS WPC v benčpresu, silovém trojboji a mrtvém tahu RAW i EQ

Místo konání: Hotel Pyramida, Bělohorská 24, Praha, CZE
Pořadatel: ČAST
Zajišťuje: Luděk Kalenský a Tomáš Poles
10. 26.. - 2013. 11. 02.

MS WPC v benčpresu, silovém trojboji a mrtvém tahu RAW i EQ (STAGE 2)

Místo konání: Hotel Pyramida, Bělohorská 24, Praha, CZE
Pořadatel: ČAST
Zajišťuje: Luděk Kalenský a Tomáš Poles
06. 21.. - 2013. 06. 23.

Mistrovství Evropy IRP v silovém trojboji

Místo konání: Orea Hotel Pyramida, Bělohorská 24, 169 01 Praha - 6, CZE
Pořadatel: ČAST
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2013. 06. 01.

Bořislavský GIGANT v pozvedu 2013

Místo konání: Fotbalové hřiště, 415 01 Bořislav, CZE
Federace: otevřená soutěž
Pořadatel: SK GIGANT'S Bořislav
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2013. 05. 11.

7. Mistrovství ČR v silovém trojboji

Místo konání: I-Centrum Broumov, Mírové náměstí 105, 550 01 Broumov, CZE
Pořadatel: Powerlifting THOR Broumov / Powerteam Trutnov
Zajišťuje: Luděk Kalenský
04. 27.. - 2013. 04. 28.

Mezinárodné Majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke

Místo konání: Obchodné centrum Galéria, Torylská 5, 2.p., 040 11 Košice, SVK
Pořadatel: KSTaK Matej Bardejov
Zajišťuje: Luděk Kalenský
2013. 04. 20.

7. Mistrovství ČR v benčpresu

Místo konání: Hotel u Beránka, Masarykovo náměstí 74, 547 01 Náchod
Pořadatel: SK PowerBull Náchod / Powerlifting THOR Broumov
Zajišťuje: Luděk Kalenský