Powerlifter.cz - sila, výdrž, vôľa a odhodlaniePowerlifter.cz - sila, výdrž, vôľa a odhodlanie

Živá vysielania a výsledkový servis

zo súťaží v silovom trojboji a vo vzpieraní

Čeština Slovenčina English  |  Deutch Magyar Pусский

Vyberte si súťaž, ktorú si prajete sledovať

22.8.2020

Otevřené Mezinárodní Mistrovství ČR v benchpressu

Miesto konania: Sokolovna, Plačkov 547/2, 769 01 Holešov, CZE
Usporiadateľ: SKP Holešov
Čeká sa na zahájenie súťaže
29.8.2020

Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo

Miesto konania: Vzpírárna, Mlýnské nábřeží 380/9, 614 00 Brno - Obřany, CZE
Usporiadateľ: TAK Hellas Brno
Zaisťuje: Tomáš Poles
Čeká sa na zahájenie súťaže
29.8.2020

16. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu dorostu, juniorů a masters

Miesto konania: Sportovní hala v areálu plaveckého bazénu, E. Rošického 6, 586 01 Jihlava
Usporiadateľ: Powerlifting Jihlava
Zaisťuje: Tomáš Pilík (ČSST)
Čeká sa na zahájenie súťaže
30.8.2020

28. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu mužů a žen

Miesto konania: Sportovní hala v areálu plaveckého bazénu, E. Rošického 6, 586 01 Jihlava
Usporiadateľ: Powerlifting Jihlava
Zaisťuje: Tomáš Pilík (ČSST)
Čeká sa na zahájenie súťaže
1. - 4.9.2020

GPC EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2020

Miesto konania: Mestká športová hala, Rybníkova 576/15, 917 01 Trnava, SVK
Usporiadateľ: Slovak Powerlifting
Zaisťuje: Luděk Kalenský
Čeká sa na zahájenie súťaže
5.9.2020

4. Mistrovství Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů

Miesto konania: Lidový dům, Dělnická 235, 345 61 Staňkov
Usporiadateľ: Fitness Staňkov
Zaisťuje: Zdeněk Tuháček (ČSST)
Čeká sa na zahájenie súťaže
19.9.2020

7. Mistrovství Jižní a Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji

Miesto konania: Ostrava
Usporiadateľ: Colbert club SSK Vítkovice
Zaisťuje: Jiří Prášek (ČSST)
Čeká sa na zahájenie súťaže
19.9.2020

Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B

Miesto konania: Čapkova sokolovna, Sokolská třída 46, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
Usporiadateľ: TJ Sokol Moravská Ostrava
Zaisťuje: Tomáš Poles
Čeká sa na zahájenie súťaže
20.9.2020

7. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji

Miesto konania: Sportovní hala "Na Střelnici", Pražská 2, 568 02 Svitavy
Usporiadateľ: TJ Svitavy
Zaisťuje: Jiří Prášek (ČSST)
Čeká sa na zahájenie súťaže
3.10.2020

6. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji masters

Miesto konania: Tělocvična TJ Viktorie Bohumín, Slezská 116, 735 81 Bohumín - Starý Bohumín
Usporiadateľ: TJ Viktorie Bohumín
Zaisťuje: Tomáš Pilík (ČSST)
Čeká sa na zahájenie súťaže
3.10.2020

TRUTNOVSKÝ POHÁR 2020 - mezinárodní pohárová soutěž v mrtvém tahu

Miesto konania: Středisko volného času, Na Nivách 568, 541 01 Trutnov, CZE
Usporiadateľ: SPARTAK Powerlifting Trutnov
Čeká sa na zahájenie súťaže
10.10.2020

Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B

Miesto konania: Sportovní hala Sušanka, Těrlická 1356/24a, 735 35 Horní Suchá
Usporiadateľ: SKVOZ Horní Suchá
Zaisťuje: Tomáš Poles
Čeká sa na zahájenie súťaže
17.10.2020

II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B

Miesto konania: Vzpírárna, Mlýnské nábřeží 380/9, 614 00 Brno - Obřany
Usporiadateľ: TAK Hellas Brno
Zaisťuje: Tomáš Poles
Čeká sa na zahájenie súťaže
24. - 25.10.2020

8. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji mužů a žen

Miesto konania: Sportovní hala, Nábřeží Dr. Beneše 2354, 269 01 Rakovník
Usporiadateľ: TJ TZ Prosport Rakovník
Čeká sa na zahájenie súťaže
24.10.2020

III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B

Miesto konania: Sportovní hala Sušanka, Těrlická 1257/2A, 735 35 Horní Suchá
Usporiadateľ: SKVOZ Horní Suchá
Zaisťuje: Peter Janák
Čeká sa na zahájenie súťaže