Powerlifter.cz - sila, výdrž, vôľa a odhodlaniePowerlifter.cz - sila, výdrž, vôľa a odhodlanie

Živá vysielania a výsledkový servis

zo súťaží v silovom trojboji a vo vzpieraní

Čeština Slovenčina English  |  Deutch Magyar Pусский

Vyberte si súťaž, ktorú si prajete sledovať

25. - 28.4.2019

Otvorené Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji a drepe

Miesto konania: Mestská Športová hala Čadca, Ul. Športovcov 1590/12, 022 01 Čadca - 1
Usporiadateľ: František Šuška
Zaisťuje: Luděk Kalenský
Čeká sa na zahájenie súťaže
28.4. - 4.5.2019

Mistrovství Evropy v silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen

Miesto konania: Parkhotel - Kongresové centrum, U Borského parku 31, 320 04 Plzeň, CZE
Usporiadateľ: ČSST
Zaisťuje: Goodlift
Čeká sa na zahájenie súťaže
4. - 5.5.2019

Mezinárodní Mistrovství České republiky v silovém trojboji, benchpressu a mrtvém tahu

Miesto konania: Sportovní hala, U Hřiště 1391, 473 01 Nový Bor, CZE
Usporiadateľ: SK Metalpower Nový Bor
Zaisťuje: Luděk Kalenský
Súťaž práve prebieha
4.5.2019

I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo

Miesto konania: Vzpírárna, Mlýnské nábřeží 380/9, 614 00 Brno - Obřany, CZE
Usporiadateľ: TAK Hellas Brno
Zaisťuje: Tomáš Poles
Čeká sa na zahájenie súťaže
18. - 25.5.2019

MS v benčpresu RAW & EQ dorostu, juniorů, mužů, žen a masters

Miesto konania: Marroad International Hotel Narita, Narita, Tokyo, JPN
Usporiadateľ: JPA
Zaisťuje: Goodlift
Čeká sa na zahájenie súťaže
20. - 26.5.2019

XPC & SPF EUROPEAN POWERLIFTING CHAMPIONSHIP 2019

Miesto konania: Mestská Športová Hala, Ul. Športovcov 1590/12, 022 01 Čadca, SVK
Usporiadateľ: SAST / František Šuška
Zaisťuje: Luděk Kalenský
Čeká sa na zahájenie súťaže
1.6.2019

II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B

Miesto konania: Vzpírárna, Mlýnské nábřeží 380/9, 614 00 Brno - Obřany
Usporiadateľ: TAK Hellas Brno
Zaisťuje: Tomáš Poles
Čeká sa na zahájenie súťaže
1.6.2019

6. Mistrovství Moravy v silovém trojboji družstev

Miesto konania: Tělocvična TJ Viktorie Bohumín, Slezská 116, 735 81 Bohumín - Starý Bohumín
Usporiadateľ: TJ Viktorie Bohumín
Zaisťuje: Tomáš Pilík (ČSST)
Čeká sa na zahájenie súťaže
3. - 15.6.2019

7. Mistrovství světa v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů, žen a masters

Miesto konania: Helsingborg Arena, Mellersta Stenbocksgatan 14, 254 37 Helsingborg, SWE
Usporiadateľ: SS
Zaisťuje: Goodlift
Čeká sa na zahájenie súťaže
22.6.2019

Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 23 let

Miesto konania: 735 35 Horní Suchá
Usporiadateľ: SKVOZ Horní Suchá
Zaisťuje: Tomáš Poles
Čeká sa na zahájenie súťaže
22.6.2019

6. Mistrovství ČR v silovém trojboji družstev

Miesto konania: Sportovní hala, Hradská I, Lukov, CZE
Usporiadateľ: TJ Olympia Zlín
Čeká sa na zahájenie súťaže
29.6.2019

11. ročník Poháru starosty města Zbýšova v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů s mezinárodní účastí

Miesto konania: Hornický dům, Masarykova 227, 664 11 Zbýšov, CZE
Usporiadateľ: SK Zbýšov
Zaisťuje: Tomáš Pilík (ČSST)
Čeká sa na zahájenie súťaže
29.6.2019

Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo

Miesto konania: Vzpírárna, Mlýnské nábřeží 380/9, 614 00 Brno - Obřany, CZE
Usporiadateľ: TAK Hellas Brno
Zaisťuje: Tomáš Poles
Čeká sa na zahájenie súťaže
3. - 7.7.2019

32. a 25. Mistrovství Evropy v silovém trojboji masters

Miesto konania: Sala Sporturilor „Transilvania“, O. Goga-street 1, Sibiu, ROM
Usporiadateľ: RO
Zaisťuje: Goodlift
Čeká sa na zahájenie súťaže
14. - 20.7.2019

4. Světový pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit

Miesto konania: Ujula 4, 510 08 Tartu, EST
Usporiadateľ: EST
Zaisťuje: Goodlift
Čeká sa na zahájenie súťaže