Powerlifter.cz - síla, výdrž, vůle a odhodláníPowerlifter.cz - síla, výdrž, vůle a odhodlání

Živá vysílání a výsledkový servis

ze soutěží v silovém trojboji a ve vzpírání

Čeština Slovenčina English  |  Deutch Magyar Pусский

Vyberte si soutěž, kterou si přejete sledovat

1. 8. 2020

4. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) benčpresu dorostu, juniorů a masters

Místo konání: Hospoda Na Rynku, Dírná 40, 391 27 Dírná
Pořadatel: Powerlifting School
Zajišťuje: Jiří Prášek (ČSST)
Čeká se na zahájení soutěže
29. 8. 2020

Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo

Místo konání: Vzpírárna, Mlýnské nábřeží 380/9, 614 00 Brno - Obřany, CZE
Pořadatel: TAK Hellas Brno
Zajišťuje: Tomáš Poles
Čeká se na zahájení soutěže
29. 8. 2020

16. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu dorostu, juniorů a masters

Místo konání: Sportovní hala v areálu plaveckého bazénu, E. Rošického 6, 586 01 Jihlava
Pořadatel: Powerlifting Jihlava
Zajišťuje: Tomáš Pilík (ČSST)
Čeká se na zahájení soutěže
30. 8. 2020

28. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu mužů a žen

Místo konání: Sportovní hala v areálu plaveckého bazénu, E. Rošického 6, 586 01 Jihlava
Pořadatel: Powerlifting Jihlava
Zajišťuje: Tomáš Pilík (ČSST)
Čeká se na zahájení soutěže
1. - 4. 9. 2020

GPC EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2020

Místo konání: Mestká športová hala, Rybníkova 576/15, 917 01 Trnava, SVK
Pořadatel: Slovak Powerlifting
Zajišťuje: Luděk Kalenský
Čeká se na zahájení soutěže
5. 9. 2020

4. Mistrovství Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů

Místo konání: Lidový dům, Dělnická 235, 345 61 Staňkov
Pořadatel: Fitness Staňkov
Zajišťuje: Zdeněk Tuháček (ČSST)
Čeká se na zahájení soutěže
11. - 13. 9. 2020

14th Western European Open Championships

Místo konání: Njardvik, ISL
Pořadatel: ISL
Zajišťuje: Goodlift
Čeká se na zahájení soutěže
19. 9. 2020

7. Mistrovství Jižní a Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji

Místo konání: Ostrava
Pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice
Zajišťuje: Tomáš Pilík (ČSST)
Čeká se na zahájení soutěže
19. 9. 2020

7. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji

Místo konání: Sportovní hala "Na Střelnici", Pražská 2, 568 02 Svitavy
Pořadatel: TJ Svitavy
Čeká se na zahájení soutěže
19. 9. 2020

Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B

Místo konání: Čapkova sokolovna, Sokolská třída 46, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
Pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava
Zajišťuje: Tomáš Poles
Čeká se na zahájení soutěže
23. 9. - 3. 10. 2020

8. Mistrovství světa v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen

Místo konání: Minsk Arena - Velodrome, Pobediteley avenue 111, Minsk, BLR
Pořadatel: BPF
Zajišťuje: Goodlift
Čeká se na zahájení soutěže
26. 9. 2020

30. ročník Velké ceny Třince ve vzpírání žáků, juniorů a juniorek

Místo konání: Sportovní hala STaRS, Tyršova 214, 739 61 Třinec - Terasa
Pořadatel: TJ TŽ Třinec
Zajišťuje: Tomáš Poles
Čeká se na zahájení soutěže
3. 10. 2020

6. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji masters

Místo konání: Tělocvična TJ Viktorie Bohumín, Slezská 116, 735 81 Bohumín - Starý Bohumín
Pořadatel: TJ Viktorie Bohumín
Zajišťuje: Tomáš Pilík (ČSST)
Čeká se na zahájení soutěže