Powerlifter.cz - síla, výdrž, vůle a odhodláníPowerlifter.cz - síla, výdrž, vůle a odhodlání

Živá vysílání a výsledkový servis

ze soutěží v silovém trojboji a ve vzpírání

Čeština Slovenčina English  |  Deutch Magyar Pусский Suomi

Vyberte si soutěž, kterou si přejete sledovat

11. - 12.02.2023

Finnish Equipped Powerlifting Nationals

Místo konání: Sports center LIKE, Parolantie 106, 131 30 Hämeenlinna
Pořadatel: Team LIKE ry.
Zajišťuje: Tero Hyttinen
Čeká se na zahájení soutěže
24. - 26.02.2023

Finnish Classic Sub-Junior, Junior, Open and Master Benchpress Nationals

Místo konání: Tammisaaren Palloiluhalli, Fleminginkatu 19, 106 00 Tammisaari
Pořadatel: Kraftklubben Eken rf
Zajišťuje: Tero Hyttinen
Čeká se na zahájení soutěže
04.03.2023

1. Mistrovství Jižní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů

Místo konání: Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Údolní 1826, 678 01 Blansko
Pořadatel: ASK Blansko
Zajišťuje: IT technik (ČSST)
Čeká se na zahájení soutěže
04.03.2023

1. Mistrovství Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů

Místo konání: Tělocvična SŠ techniky a služeb, tř. Osvobození 60/1111, 735 06 Karviná - Nové Město
Pořadatel: TJ SŠTaS Karviná
Zajišťuje: IT technik (ČSST)
Čeká se na zahájení soutěže
04.03.2023

1. Mistrovství Středních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů

Místo konání: Praha
Pořadatel: Doplnejch powerlifting
Zajišťuje: IT technik (ČSST)
Čeká se na zahájení soutěže
04.03.2023

1. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů

Místo konání: Sál restaurace Beseda, Komenského nábřeží, 464 01 Frýdlant
Pořadatel: PWL Vision Nutrition
Zajišťuje: IT technik (ČSST)
Čeká se na zahájení soutěže
11.03.2023

1. Mistrovství Západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů

Místo konání: Lidový dům, Dělnická 235, 345 61 Staňkov
Pořadatel: Fitness Staňkov
Zajišťuje: IT technik (ČSST)
Čeká se na zahájení soutěže
25.03.2023

8. Otevřené Mistrovství ČR v silovém trojboji družstev

Místo konání: Sportovní hala, Hradská I, Lukov
Pořadatel: SK Olympia Zlín
Zajišťuje: Tomáš Pilík (ČSST)
Čeká se na zahájení soutěže
26.03.2023

II. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B

Místo konání: Čapkova sokolovna, Sokolská třída 46, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
Pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava
Zajišťuje: Peter Janák
Čeká se na zahájení soutěže
31.03. - 02.04.2023

MEDZINÁRODNÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA A ČESKA V TLAKU NA LAVIČKE A OTVORENÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA MŔTVOM ŤAHU

Místo konání: Tenisová hala, Športová ulica 5756, Lučenec, SVK
Pořadatel: Pro Body & Metal Militia Lučenec
Zajišťuje: Luděk Kalenský
Čeká se na zahájení soutěže
01.04.2023

31. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu dorostu, juniorů, mužů, žen a masters

Místo konání: S-centrum Benešov, U Vodárny 2215, 256 01 Benešov
Pořadatel: Powerlifting School
Zajišťuje: IT technik (ČSST)
Čeká se na zahájení soutěže
15. - 16.04.2023

11. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů

Místo konání: Parkhotel - Kongresové centrum, U Borského parku 31, 320 04 Plzeň
Pořadatel: ČSST
Zajišťuje: IT technik ČSST
Čeká se na zahájení soutěže
22.04.2023

Liga juniorek ve vzpírání družstev - 2. kolo

Místo konání: Sportovní hala Sušanka, Těrlická 1257/24A, 735 35 Horní Suchá
Pořadatel: SKVOZ Horní Suchá
Zajišťuje: Peter Janák
Čeká se na zahájení soutěže